Як розібратися у величезній кількості велосипедів?

Їзда на велосипеді є корисним заняттям для здоров’я і є ключем до красивого тіла. Здійснюючи поїздки на велосипеді на регулярній основі, ви схуднете, а настрій буде завжди на висоті. Велоспорт також позитивно впливає на дихання, кровообіг та імунну систему. А крім того, подорожувати екологічно чистим транспортом — просто задоволення. Здійснюючи щоденні поїздки на роботу на байку, ви дихаєте свіжим повітрям. І це добре для здоров’я та настрою.

Не всі велосипеди однакові, і як із величезного переліку вибрати модель під свої потреби?

Сьогодні на українському ринку існує широкий спектр моделей велосипедів, які відповідають різним вимогам та цілям використання. Від велосипедів для повсякденного використання до вузькоспеціалізованих моделей. Щоб знайти відповідний варіант, вам потрібно знати, який тип велосипеда найкраще відповідає вашим потребам.

Міські велосипеди — моделі на кожен день для відмінної мобільності

Велосипед для міських поїздок це міцний і дуже легкий велосипед. Він добре підходить для жвавого та швидкого міського руху. Завдяки зручному сідлу та низькій рамі байк є ідеальним транспортним засобом на кожен день. Якщо крім їзди велосипедом, вам потрібно проїхати якусь відстань на міському транспорті — вам потрібна складна модель. Це легкий та компактний міський велосипед із шинами меншого розміру та можливістю складання. Цю модель можна скласти та взяти з собою в автобус чи поїзд.

Гірські велосипеди — спортивна модель

Для їзди дорогами з твердим покриттям віддайте перевагу гірському велосипеду (MTB). Цей спортивний велосипед має такі характеристики:

  • міцна рама;
  • широкі шини з протектором з більш вираженим профілем для кращого зчеплення з дорогою;
  • широке кермо.

На MTB ви можете без проблем їздити гравійними або грунтовими дорогами. Проте гірські велосипеди не призначені для доріг міста. Таким чином, MTB можна використовувати як для спорту, так і для відпочинку.

Універсальні гібридні велосипеди

Велосипед Ghost Square Speedline 8.8 AL 28'

Гібридний велосипед універсальний та підходить як для міської їзди, так і для тривалих поїздок за містом. Ці байки підходять і для асфальту, і для ґрунтових доріг. Ці моделі здатні легко долати великі відстані.

Кросовий велосипед

Щоб максимально обмежити вагу, ця модель не має ні ліхтарів, ні дзвінка, ні бризковиків… За бажання байк можна оснастити необхідними аксесуарами. Кросові та трекінгові велосипеди відрізняються від інших шинами. Для більшого зчеплення кросові велосипеди мають протектор із яскраво вираженим профілем. Це дозволяє їм легко справлятися з важкими навантаженнями на певних поверхнях.

Шосейний велосипед

Велосипед Giant Propel Advanced Pro 1

Ця модель є вузькоспеціалізованим велосипедом для певного використання. Він підходить для тих, хто хоче кататися хорошими асфальтованими дорогами. Ось чому гоночні велосипеди, як правило, не мають підвіски. Їхні шини набагато вужчі, ніж на інших велосипедах. Тут акцент робиться в основному на швидкість. Саме тому вони зазвичай оснащені легкою алюмінієвою рамою. Найдорожчі моделі мають надлегку карбонову раму.

Біг по пересіченій місцевості для вас так само важливий, як фізична форма та швидкість? Тоді гляньте на гравійні велосипеди або велосипеди для велокросу. Це тип спортивного велосипеда, призначений для використання в умовах бездоріжжя. Вони відрізняються грубим профілем шин.

Який велосипед вибрати — вирішувати вам. Ми можемо лише порадити, де його купити. Відвідайте інтернет-магазин Юниспорт та купіть велосипед з огляду на свої потреби.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.