“Укрзалізниця” пропонує маршрут із Києва до одного з румунських аеропортів

АТ “Укрзалізниця” пропонує маршрут поїзда Київ – Кишинів із можливістю дістатися аеропорту румунського міста Ясси. Шлях пролягає через молдовську станцію Унгени з подальшою пересадкою. Зупинка поїзда на станції триває 30 хвилин, тому пасажири можуть не хвилюватися. 

Про це, як передає , йдеться в повідомленні пресслужби АТ “Укрзалізниця”.

 

“Плануєте подорож лоукостом? Скористайтесь зручним маршрутом до аеропорту румунського міста Ясси. Сідайте на наш поїзд №351 Київ — Кишинів, що відправляється по непарних днях з Києва о 17:02 та прибуває на молдовську станцію Унгени, яка знаходиться неподалік кордону з Румунією, о 07:53 ранку”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що після проходження прикордонно-митного контролю, який проходить на вокзалі станції Унгени, необхідно пересісти на поїзд №821 Кишинів – Ясси – Сокола, що вирушає з Унген щодня о 09:51, і вже об 11:13 прибуває на станцію Ясси – Сокола, де кожен поїзд зустрічають автобуси, які довезуть до центру міста чи міжнародного аеропорту Ясси.

В компанії повідомили, що про пересадку пасажири можуть не хвилюватися, адже зупинка поїзда на станції триває 30 хвилин.

На зворотному шляху усе так само: о 17:40 зі станції Ясси-Сокола відправляється поїзд №822 Ясси-Сокола — Кишинів, який прибуває на молдовську станцію Унгени о 18:57. Там ви можете здійснити пересадку на наш поїзд №352 Кишинів — Київ, який прибуває на станцію Унгени по парних днях о 20:21. 

Зазначимо, міжнародний аеропорт Ясси розташований за 8 км на схід від центру міста Ясси, Румунія. Будучи одним з найдавніших офіційних летовищ Румунії, аеропорт Ясси за кількістю пасажиропотоку є четвертим по країні. Найбільше рейсів з аеропорту здійснює лоукостер Wizz Air, другими по кількості йдуть рейси Ryanair.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” в рамках старту програми дерусифікації та українізації об’єктів залізничного транспорту буде обраховувати нульовий кілометр від головного столичного вокзалу станції Київ-Пасажирський. Наразі стовпчики, які вказують кілометраж, відраховують відстань від москви, тому що вони були встановлені ще у радянському союзі. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.