У Києві в міжнародний тиждень здоров’я підлітків для батьків та дітей проведуть онлайн-консультації (перелік)

У столиці з 20 до 25 березня у межах Міжнародного тижня здоров’я підлітків триватимуть фахові консультації з питань здоров’я підлітків. Усі охочі можуть долучитись до зустрічей в онлайн-форматі та за умови попередньої реєстрації.

Про це, як передає , йдеться в повідомленні Київської міської адміністрації (КМДА) з посиланням на інформацію Київського міського центру соціальних служб.

 

 Зазначається, що мета тижня здоров’я підлітків – сформувати розуміння значущості власного здоров’я для молодого покоління з акцентом на особливості вікової групи підлітків, швидке фізичне та емоційне зростання яких відрізняє їх від дітей або дорослих.

Згідно з повідомленням, усі охочі можуть долучитись до зустрічей в онлайн-форматі на Facebook-сторінці Київського міського центру соціальних служб та поставити свої питання кваліфікованим фахівцям під час прямих трансляцій. Реєстрація на вебінари проходить за посиланням.

Консультації для підлітків проходитимуть:

 • 20.03 16.00 Оксана Придатко, психолог, тренер, залучений спеціаліст Київського міського центру соціальних служб, тема: “Вживання канабісу підлітками”  

 • 21.03 16.00 Юлія Щербакова, лікар- дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії, тема: “Щоденний догляд за шкірою: варто чи ні?” 

 • 23.03  15.30 Людмила Айвазян, психолог, к.п.н, тема: “Психічне здоров’я” (різниця між психологом та психіатром) 

 • 24.03. 16.00 Веренич Вікторія, лікар -гінеколог “Дружньої клініки для молоді” Шевченківського району м. Києва, Національна тренерка з надання медико-соціальної допомоги підліткам та молоді, тема: “Репродуктивне і сексуальне здоров’я підлітків” 

 •  Консультації для батьків:

 • 22.03 18.30 Турченко Тетяна, психолог Київського міського центру соціальних служб тема: “Мій великий/маленький підліток” (на що варто звертати увагу та коли звернутись до спеціаліста, небезпечні сигнали) 

 • 25.03 11.00 Слободяник Лариса, Галенко Ірина – психологи Київського міського центру соціальних служб, тема: “Психоемоційна підтримка підлітків під час кризи” 

 • Ідея Міжнародного тижня здоров’я підлітків  була ініційована у США у 2016 році. Наразі Міжнародний тиждень здоров’я підлітків є соціально-інформаційною акцією, до заходів якої долучаються різні установи, заклади соціальної сфери та громадськість.

  Нагадаємо, столичні гвардійці відвідали учнів однієї з київських шкіл та ознайомили їх із засобами радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ). Різні системи захисту продемонстрували школярам нацгвардійці 27 Печерської бригади. Військові медики 25 бригади з охорони громадського порядку імені князя Аскольда провели заняття з тактичної медицини.

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован.