Прогноз курсу біткоїн 2023: що буде з криптою цього року?

Навесні 2021 року гендиректор хедж-фонду Altera Capital Ден Морхед заявив, що Біткоїн злетить до $200 000. На його думку, вартість криптовалюта буде рости в міру входження в неї великого капіталу.

Цього тижня Морхед підтвердив свій бичачий прогноз. Він вважає, що Ведмежа фаза в криптосфері завершилася ще в листопаді минулого року. Ринок покинули спекулянти та інвестори, що піддалися панічним настроям. Уже в січні 2023 року BTC відновив наступ і домігся успіхів.

Негативний тренд домінував на ринку протягом 376 днів – це другий за тривалістю період зниження курсу BTC за всю історію цифрової валюти, йдеться в листі Морхеда, адресованому інвесторам. Проте прогноз курсу біткоїн 2023 не є гарантованим.

Експерт підкреслює:

Я думаю, що на кріптовалютном ринку ми пройшли всі мінімуми в рамках чинного циклу. Тепер ми поступово повертаємося до бичачого тренду. Причому зовсім неважливо, як відреагують інші ризикові активи.

Біткоіни почав 2023 рік з сильного зростання додавши практично 50% і зараз наближається до рівня літніх максимумів $25 тис.200 за біткоіни, на 16 лютого зростання становить більше 11%, в числовому вираженні $24 тис. 650, заявив REX фінансовий експерт маркетплейса Антон Кравцов.

Свій прогноз по курсу валюти біткоїн на 2023 рік

Якщо головній криптовалюті вдасться закріпитися вище зазначених максимумів, то подальший рух буде в район $29-30 тис.однак, якщо рівень опору виявиться сильним, то криптовалюта може піти вниз і повернутися в діапазон від $21 тис. 700 до $22 тис. 700.

В очікуванні звіту по CPI США біткоіни з 10 лютого торгувався зі зниженим рівнем волатильності у вузькому діапазоні від $21 тис.550 до $21 тис. 900. Після виходу статистики 14 лютого індекс споживчих цін в США виявився вище прогнозу і склав 6,4%, замість очікуваного значення 6,2%, що стало причиною відходу інвесторів в захисні активи, в тому числі і в криптовалюта.

Після цього курс біткоіни закріпився вище діапазону, в якому він до цього торгувався, що призвело до вибухового зростання. Варто відзначити, то що біткоіни знаходиться, на поточний момент, у висхідному тренді, тому купувати першу криптовалюта відносно безпечно.

Якщо звернутися до графічного аналізу і спробувати дати прогноз, беручи до уваги точки входу великих учасників крипторинку, то в середньостроковій перспективі для фіксації прибутку потрібно використовувати рівні продажів $29 тис.і $34 тис., а для покупок — рівень $20 тис. 500.

Що стосується довгострокової перспективи, то продажі з’являться на рівні $37 тис., а при зниженні курсу, можливість придбати криптовалюту потрібно шукати від $17 тис. 500 до $19 тис.

Оскільки кількість криптовалюта має кінцеве значення і її неможливо надрукувати, як звичайні паперові гроші, то в найближчій перспективі, вона буде виконувати роль захисного активу для деяких інвесторів, а в майбутньому може розглядатися, як якась альтернатива долару США. Такий от — прогноз курсу біткоїн 2023.

Як повідомляє Кордон, за даними торгів 16 лютого, вартість біткоіна зросла більш ніж на 11,8%, до $24,7 тисячі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.