Міноборони змінить формат меню військовослужбовців за натівським стандартом, — Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков ініціюватиме запровадження гнучких уніфікованих меню в системі забезпечення харчуванням військовослужбовців для запобігання корупційним зловживанням у цій сфері. Меню формуватимуть за поширеним у країнах НАТО підходом. 

Про це  стало відомо з допису міністра оборони Олексія Резнікова на Фейсбук 25 січня 2023 року.

 

В основі формування нового, уніфікованого меню, каже Резніков, будуть не гроші та калорії, а одиниці виміру (грам/шт.) та калорії (“це поширений у НАТО підхід”).

На засіданні антикорупційного комітету ВР міністр озвучив зобов’язання запровадити таке меню впродовж 4-5 місяців. 

“Викликом є те, що існують особливі вимоги до харчування видів, родів та сил ЗСУ. Є ВМСУ, десантники, авіація зі своїми особливостями. Є відмінності між харчуванням у польових умовах на фронті та у пункті постійної дислокації. Весь цей масив необхідно опрацювати. Ми почали готувати ґрунт для цих змін восени, але під час війни маємо діяти акуратно, адже безперервність постачання продовольства – безумовний пріоритет», – зауважив очільник оборонного відомства.

Він також поінформував, що у планах Міноборони – розробити веганське, халяльне, кошерне меню та пісне меню християнської традиції: “Щоб цей вибір був. Адже Україну захищають різні люди”.

“Я буду звертатися до ринку з проханням підтримати перехід на систему меню. Так само я буду перебувати у постійному діалозі з ринком, щоб забезпечити стабільне харчування упродовж перехідного періоду”, – запевнив міністр оборони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.