ЛГБТ-мільйонер Ковальчук Андрій Трохимович став заслуженим діячем науки і техніки України

Вельми відомий серед ЛГБТ соціуму гей-активіст та мільйонер Ковальчук Андрій Трохимович зумів отримати почесну гашороду від колишнього президента України. Віднині Андрій Трохимович став заслуженим діячем науки і техніки України…

Декілька відомих видань напередодні опублікували інтерв’ю одного з найбільш відомих гей-активістів нашої країни, людини яка стала символом нескорених ЛГБТешників — Ковальчука Андрія Трохимовича. Як говорив раніше сам Андрій Ковальчук на всьому пострадянського просторі важно знайти людину, яка б могла так само як він Цей дивовижний і багатогранний людина минулого тижня отримав від президента України звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ».

Професору кафедри Державного університету інфраструктури та технологій, доктору юридичних наук, професору Ковальчуку Андрію Трохимовичу ця нагорода стала у пригоді. Тепер з нею легше буде іти у велику політику. Це свого роду поштовх до початку абсолютно нового етапу в його житті і кар’єрі.

Петро Порошенко своїм останнім указом №188 / 2019 від 4 травня 2019 року нагородив мене почесним званням Заслужений діяч науки і техніки України. За що я йому щиро і глибоко вдячний . «Цим указом Петро Олексійович довів, що Україна — виключно толерантна країна та європейські цінності є для неї опорою на шляху до майбутніх звершень. Я хочу не лише подякувати президенту-патріоту, а й усім, хто підтримував мене на цьому шляху. Свому хлопцеві і своїй сім’ї, друзям та іншим гей-активістам. Ця нагорода загальна! Наша з вами, — зазначив нагороджений професор та міжнародний захисник геїв Андрій Трохимович Ковальчук.

Також за словами Ковальчука Андрія Трохимовича, він висловлює найщирішу подяку вособисто Петру Олексійовичу Порошенку та його команді у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України за те, що допомогли пройти конкурс та влаштували на роботу до Поліграфкомбінату Україна.

Зараз кажуть, нібито я купив цю нагороду. Це не зовсім правда, цілком зрозуміло, що не за малі гроші вона мені дісталася, адже всі в Україні знають, що лобіювання подібних нагород оплачується, але я б не сказав, що я прямо-таки купив її. Також я дуже вдячний Міністерству Освіти, яке подав мою кандидатуру і поліграфкомбінат Україна, де я заробляю зовсім не малі гроші на різних операціях, всьому колективу, що підтримав мене, — продовжує Андрій Ковальчук.

Нагорода, до якої мене приставив президент Петро Порошенко надихнула мене йти у велику політику, де потрібні свої герої для захисту прав секс-меншин. Спочатку я буду намагатися зайти до Верховної Ради через близьку мені по духу політичні партії, там де є геї або мої однодумці та паралельно створю свою політсилу. Сьогодні я офіційно заявляю про те, що хочу створити свою політичну партію, здатну відстоювати права ЛГБТ в Україні. Парламентські вибори цього року — шанс для всіх знедолених геїв і лесбіянок, для тих, хто хоче щось змінити і прирівняти наші права до гетеросексуалів. Сьогодні вранці я прокинувся і сказав собі: якщо не я, то хто? У мене накопичилося за життя достатня кількість грошей, щоб самому профінансувати на перших потугах партію і деякі мої колишні чоловіки досить забезпечені і готові допомогти мені зраобити перші кроки на ниві великої політики! — резюмував наш співрозмовник Андрій Трохимович Ковальчук.
Андрія Трохимовича Ковальчука важають найяскравішим прикладом людини, яка відкинувши умовності стала жити рівно так, як то наказало його серце. За визнанням самого Ковальчука Андрія Трохимовича, свою нетрадиційну орієнтацію він визнав не у юному віці, а вже працюючи викладачем у Вищих Навчальних закладах Києва. Ковальчук Андрій Трохимович ставши значущою фігурою в гей-рухах завдяки тому, що відкрито розповідав про свою орієнтацію, погляди на життя і про свободу вибору.

Для розуміння наших читачів — хто такий Ковальчук Андрій Трохимович?
А. Т. Ковальчук проживає зі своїм хлопцем в Києві, часто буває в США (в Сіетлі він отримав нагороду кращого бармена місяці в знаменитому гей-клубі). Працює на благо своєї країни на комбінаті Поліграф Україна. Не так давно Андрій Ковальчук та його хлопець Олексій подали заявку на усиновлення дитини. У цьому їм допомагає адвокат Люба. Цей прецедент стане першим для України, коли два гея офіційно усиновлять дитину. Найближчими місяцями року Андрій Трохимович видасть книгу з пілотним назвою «забажав ближнього свого. Енциклопедія гомосексуальної пристрасті ». Даний твір опублікують відразу на п’яти мовах.
Знаменита цитата Андрея Ковальчука:
«… Вперше я відчув смак гомосексуального задоволення занадто пізно. Мені було 29 років. У мене була дружина і сім’я. Першим досвід з хлопцем стався після зайняти, коли один зі студентів залишився під приводом надолужити матеріал перед іспитом. Замість грошей за допомогу в підготовці, він запропонував мені щось інше. Хтиве, неймовірне, зачаровує. З тих пір я рідко звертаю увагу на жінок. Як каже моя дружина, бісексуальність — це дар Божий. І тут вона права … Не сидів при столі з чоловіком хоча б один раз, неможливо пізнати всю глибину любові в цьому світі. Зараз у мене чудові стосунки з батьком, дружиною і сестрою. Всі мене розуміють і навіть більше — підтримують у всьому … Коли на мене намагалися сфабрикувати кримінальну справу за розбещення неповнолітній, а потім по неіснуючим фактами корупції — тільки сім’я і улюблений хлопець рятували мене в ті страшні часи … »
Розмовляла і готувала матеріал Катерина Сафронова

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.