Громаді Києва повернули 3 тисячі гектарів Біличанського лісу

Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Оленич повідомив, що в суді громаді Києва повернули 3 000 гектарів Біличанського лісу.

Про це дізналася із повідомлення пресслужби КМДА.

 

«Біличанський ліс історично належав громаді Києва. Сьогодні апеляційний суд скасував незаконне рішення Бучанської міської ради, і таким чином вдалося захистити і повернути громаді столиці 3 000 гектарів лісу», – наголосили у пресслужбі КМДА.

Як йдеться у повідомленні КМДА, у 2021 році смт Коцюбинське незаконно розширило свої території за рахунок Біличанського лісу. 

«Пройшов час, і Бучанська районна рада знову намагалася забрати в киян ліс, щоб віддати його під забудову», – зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, прокуратура ще з 2021 року бореться за захист 0,15 га землі вартістю 6 млн гривень природно-заповідного фонду Національного природного парку “Голосіївський” від незаконної передачі у приватну власність. Водночас у грудні 2021 року  суд задовольнив позови Спеціалізованої екологічної прокуратури та повернув у державну власність дві земельні ділянки природно-заповідного фонду на території Біличанського лісу.

Як раніше писала , у березні цього року у Київській області суд задовольнив позов Спеціалізованої екологічної прокуратури про повернення державі земельної ділянки лісового фонду площею 0,15 га. Прокурори наполягали, що Коцюбинська селищна рада передала фізичній особі земельну ділянку природно-заповідного фонду у порушення вимог законодавства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.