Благодійники передали допомогу біженцям у Великій Димерці

У Великій Димерці у Київській області 23 січня компанія  “Кока-Кола” у співробітництві з Червоним Хрестом передали благодійну допомогу для переселенців.

Про це стало відомо з публікації Великодимерської селищної ради.

 

Зазначається, що було передано 300 комплектів допомоги – продуктові набори, вода та напої “Кока-Кола”. 

Самі продуктові набори містять 11 продуктів харчування, які не потребують особливого зберігання і мають великий строк придатності. Кожен набір продовольства доповнюють водою й солодкими напоями, для чого виділено 700 тисяч євро.

“Один набір – це щомісячний запас найнеобхідніших і найпоживніших продуктів з великим терміном придатності, в упаковці, яка забезпечує зберігання без холодильника. В Україні до наборів також додають питну воду й напої. Товариство Червоного Хреста України передає продуктові набори людям у регіони, які найбільше відчувають потребу в продовольстві та бутильованій воді”, – йдеться в повідомленні.

Як раніше писала , Великодимерська селищна рада замовила проведення аварійно-відновлювальних робіт у селищі Велика Димерка. За роботи в чотирьох будинках громада заплатить приватній броварській компанії ТОВ «Інтерметалпласт» 255,1 тис. гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.