“Чікаго двіж” на День Ірпеня — нахабний тролінг генпрокура Луценка?

“Чікаго двіж” на День Ірпеня - нахабний тролінг генпрокура Луценка?

19 вересня Ірпінською міською радою оголошена програма заходів до Дня міста — “Чикаго двіж”. Широко анонсований захід, за задумкою організаторів, має відтворити атмосферу бандитських 30-х років: музика, костюми тощо. Таким чином місцева міська влада намагається трансформувати сприйняття широким загалом Ірпеня з криміналізованого простору на образ легкого і розважального перфоменсу.

В цілому, незважаючи на всі ознаки кримінальних злочинів, наявні експертні висновки та протести громади, ірпінські депутати займають свої посади. При цьому ірпінська міська рада публічно ставить під сумнів оцінку Юрія Луценка, як очільника органів правосуддя, щодо криміногенної ситуації в Приірпінні. Його офіційну заяву про “Ірпінське Чикаго” намагаються звести до іронічного троллінгу та нівелювати сприйняття Ірпеня як осередку беззаконня, створеного місцевою владою.

Зважаючи на зазначені обставини, органи центральної влади та правосуддя мають відреагувати на такі зухвалі дії, а журналісти не повинні  підігрувати місцевій владі в цій сумнівній грі. Оскільки місцеві мешканці на власному досвіді вже усвідомили, що в Ірпені за яскравою обгорткою приховуються реальні проблеми, а анонсовані псевдорозваги — лише спосіб відволікання від них.

Олег Бойко

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *