В ніч вбивства до Полякова підіслали кримінальника з Азербайджану який переховується в Україні?

Хатаї Алієв народився 29 червень 1991 року в Хачмазі, Азербайджан.

14 жовтня 2021 року телеграм-канал Монастир повідомив, що Хатаї Алієв був разом з народним депутатом Антоном Поляковим в ніч його смерті 8 жовтня.

IMG_7729

Видання опублікувало відео з камер спостереження з ресторану, де разом зустрічалися Антон Поляков, Руслан Джамбулатов і Хатаї Алієв.

“Хатаї не просто сидів з Поляковим і Джамбулатовим в ресторані в той фатальний вечір. Згідно з останніми свідченнями таксиста, саме Алієв викликав ту саму машину з тим самим водієм, куди потім пересадили ще живого на той момент депутата”, – повідомляє видання.

У крові Полякова виявили метадон.

Телеграм-канал «Монастир» опублікував запис, зроблений в ресторані, де покійний нардеп Антон Поляков перебував в компанії помічника нардепа Анни Скороход Рустама Джамбулатову і громадянина Азербайджану Хатаї Алієва.Алієв, згідно з даними сайту Служби безпеки Азербайджану, знаходиться в розшуку.

Згідно останніх свідчень таксиста, в автомобілі якого помер Поляков, саме Алієв викликав ту саму машину з тим самим водієм, куди потім пересадили ще живого на той момент депутата.

Стаття за якою розшукується Алієв – ст. 178.2.4 КК Азербайджанської Республіки (шахрайство, тобто заволодіння чужим майном чи придбання права на чуже майно шляхом обману чи зловживання довірою, що завдало значної шкоди).

Азербайджан напрвляв документи на екстрадицію Алієва, але екстрадиція свідомо затягується через численні позови від Алієва про визнання його політичним біженцем. На що нема жодних причин. Алієв свідомо затягує свою екстрадицію і подає позови на міграційну службу України.

Ти не менш дивно що суд Алієва відпустив з під арешту. Можливо азербайджанського кримінальника і тримають заради подібних справ.

Тим часом перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі телеканалу «Україна 24» повідомив, що в кишені у Полякова знайшли два катетера з якимось бурим речовиною.

Також при нардепа були гроші – 10 тис. Гривень і 800 доларів США.

Енин також розповів, що слідство встановило шлях Полякова в той вечір. За даними поліції, увечері 7 жовтня він три години випивав в ресторан, потім сів в автомобіль до громадянина Д. (швидше за все, мається на увазі Руслан Джамбулата), якому нібито сам запропонував зустрітися.

Енин зазначив, що в момент виходу з ресторану Поляков виглядав абсолютно здоровим і перебував в повному порядку.

«Близько двох годин їздили по Києву. Громадянин Д. викликав таксі, яке спочатку їздило за їх основною машиною. Потім, ймовірно, вони закінчили свою розмову і пан Поляков пересів в іншу машину – машину таксиста », – розповів він.

Енин додав, що в МВС продовжують розслідувати питання – яким чином в організмі Полякова виявився метадон.

Нагадаємо, Антон Поляков помер в ніч на 8 жовтня в Києві. Його знайшли без свідомості в таксі, яке патрульні зупинили через порушення ПДР. На місце викликали швидку допомогу. Медики намагалися його врятувати, однак їм це не вдалося.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *