Украерорух гарантує безпеку та… захищається від «своїх»

Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) опинилось у нелегкій ситуації: війна на Сході, анексія Криму, окупація частини Донбасу, зменшення кількості польотів над територією України через масштабну трагедію – збиття пасажирського літака Боїнг 777 рейсу МН17 над Донеччиною.

У нашої держави просто були вкрадені Російською Федерацією сучасні центри керування повітряним рухом, диспетчерські вишки та численні об’єкти аеронавігаційної системи – усе новітнє обладнання, яке могло нині працювати для економічного розвитку України. Та, що найважливіше, залишились без роботи та місця проживання члени авіаційного колективу з родинами.

Попри все це, професіоналізм колективу Украероруху лише доводить, що зі всіма труднощами тут готові боротися. Але ж до таких потрясінь додається й гібридна війна, яка точиться уже не перший рік проти підприємства в інформаційному просторі.

Украерорух гарантує безпеку та... захищається від "своїх"

Зовнішній ворог нашої країни готовий будь-якими способами дискредитувати Україну на міжнародній арені, як ненадійного партнера із забезпечення безпеки авіапольотів. Доходить до того, що деякі працівники організовують навколо себе, так звані «народні республіки», таким чином, підбурюючи колектив проти керівництва. Чи не такі ж заколоти й бунти влаштовували сепаратисти на Донеччині й Луганщині задля влади? Виходить, що всередині українського державного підприємства діють «агенти Кремля», які працюють точно не в інтересах країни.

Украерорух гарантує безпеку та... захищається від "своїх"

Нині Кирило Поліщук веде відкриту війну проти керівництва підприємства. Все зрозуміло: людина прагне повернути владу. Звісно, сам у крісло не сяде, але «сірим кардиналом» бути хоче. Таким чином, колишній директор організовує такі собі внутрішні коливання в Украерорусі. Час від часу у колишному інформаційному рупорі регіоналів спливають «сенсації», де прізвище Поліщука згадують ледве не як «жертви режиму».

Тим часом на підприємстві проведені кілька службових розслідувань. Вони довели,  що проти Украероруху ведеться гібридна війна на усіх фронтах, включно з  міжнародним. До іноземних партнерів наразі надсилаються листи із ствердженнями, що державне підприємство нібито не забезпечує належної безпеки повітряного руху.  В Украерорусі ці закиди категорично спростовують — фактами!

25 квітня 2018 року відбулася Конференція трудового колективу, на якій «доброзичливі співпрацівники» намагалися довести, що військові – не є членами колективу Украероруху. В той час, коли якраз цивільно-військове співробітництво Збройних Сил України дає можливість українцям безпечно літати територією країни і не тільки. Тобто, того ж дня члени Конференції могли спостерігати прямі дії для розвалу ЦВС ЗСУ, і завдяки генералові Олександрові Волкову, який є заступником директора-начальником Украероцентру, підбурювачам не вдалося цього зробити.

Найбільш бентежним є факт, що у час російської агресії на території нашої держави аж ніяк не можна нівелювати роль військових, а «групка недовладних» цим тільки й займається. Військові – частина колективу Украероруху. І саме завдяки їм можна повноцінно забезпечувати безпеку польотів!

Украерорух гарантує безпеку та... захищається від "своїх"

День за днем працівники Украероруху спостерігають за фактично диверсійною роботою зсередини підприємства, спрямованій на  дискредитацію України, як надійного партнера. Все подається нібито задля щасливого майбутнього, яке уже колись бачили колеги за часів «правління» пана Поліщука.

Але радянські стандарти вже не спрацьовують. Якщо ж хтось загрався у політичних іграх, то для чого втягувати у політику і колектив Украероруху?!

На підприємстві запевняють, що і надалі працюватимуть задля безпеки кожного польоту й прильоту літаків на українську землю.

Безпека понад усе! Украерорух наш!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *