Цілий батальйон окупантів відмовився йти у наступ на Луганщині, – Гайдай

Після розгрому російських військ під Білогорівкою на Луганщині цілий батальйон Збройних сил РФ відмовився йти у наступ. Вони панікують і не хочуть форсувати Сіверський Донець.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай. Він зіслався на перехоплені розмови російських окупантів, інформує Оbozrevatel.

«Цілий батальйон відмовився йти у наступ. Вони просто неозброєним оком бачать, що відбувається. А зараз наші хлопці вже починають артилерією відпрацьовувати у той бік, де окупанти намагалися закріпитись», – розповів Гайдай.

При цьому він відзначив, що не всі росіяни такі розважливі. Деяким із них кортить повторити «подвиги» своїх колег із Чорнобаївки.

«Якщо порівняти Білогорівку з Чорнобаївкою, то вона у деяких напрямках відпочиває, бо є така упоротість і тупість. Бо як ще пояснити, щоб так лізти й ставити понтонні мости в одному й тому самому місці, де вже розбили майже 90 одиниць важкої техніки. Там спалили купу орків і потопили якусь їхню гондолу. Ще збили гелікоптер. Це просто жах, і вони все одно намагаються щось там зробити», – сказав голова Луганської ОВА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.