РФ уже завезла на Донбас майже 3,5 тис. одиниць техніки. Збільшення поставок означатиме пряму агресію, – заява Міноборони

Міністерство оборони України відповіло на політичні заяви в РФ щодо поставок зброї на Донбас у разі отримання Україною військової допомоги від США. Про це повідомляє пресслужба МО.

“Кількість озброєння і військової техніки на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей відома: танків – 480 одиниць; бойових броньованих машин – понад 900 одиниць; гармат і гаубиць – майже 450 одиниць; мінометів – майже 300 одиниць; реактивних систем залпового вогню – майже 210; засобів протиповітряної оборони – майже 700; протитанкових засобів – майже 450.

Усю цю зброю Росія застосовує у воєнних діях проти України. Російське озброєння було завезено в Україну через непідконтрольну ділянку кордону нашої держави. З початку агресії зазначене озброєння та бойова техніка використовуються не лише проти військовослужбовців ЗС України та інших військових формувань, а й проти мирного населення Донбасу. Відтак, якщо Росія хоче збільшити постачання зброї, то це свідчить про пряму збройну агресію та підтримку терористичної діяльності на рівні держави”, – йдеться в тексті заяви.

У Міноборони наголосили, що Україна, відповідно до міжнародних договорів, отримує технічну допомогу від держав-партнерів. “І цьогорічна ситуація – не виняток.

Україна вдячна міжнародним партнерам за підтримку у боротьбі проти агресора”, – зауважили в Міноборони.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *