Прокурора САП Симківа пов’язують із замовником нападу на рівненську активістку – ЗМІ

Прокурора САП Симківа пов’язують із замовником  нападу на рівненську активістку – ЗМІ

Рівненська активістка Ганна Іванова, яка зазнала тяжких опіків, вважає, що замовник замаху на неї має «дах» у Києві – в особі прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Романа Симківа.


 

Як розповів журналістам екс-голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук, навіть після гучного затримання так званих «бурштинових прокурорів» – заступника обласного прокурора Андрія Боровика та прокурора міста Сарни Вадима Топольського, суцільне «кришування» правоохоронцями незаконного видобутку все одно залишилося обов’язковими правилами гри.

«Натомість прокурор Сарненського району Роман Симків у 2015-му зробив величезний кар’єрний стрибок – отримує посаду в новоствореній Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі. В районі він працював пліч-о-пліч з «бурштиновими прокурорами», але дуже вчасно отримав раптове підвищення», – відзначають автори розслідування.

«Бурштинові гроші потекли в обласний центр Рівне. Разом з ними сюди прийшли і нелюдські методи розправи з неугодними», – констатують журналісти «Особливого погляду». У жовтні 2015-го активістка і депутат міської ради Рівного Ганна Іванова, яка повстала проти самочинного зведення алкогольних та тютюнових кіосків, отримала численні опіки обличчя (11% поверхні тіла) і ледь не осліпла, втративши зір правого ока. Як і Катерину Гандзюк, її облили кислотою.

За словами Ганни Іванової, перед цим їй на пікетах проти незаконних забудов у грубій формі погрожував розправою місцевий підприємець Андрій Федорчук. Причину того, що вона досі шукає справедливості в судах, Іванова вбачає в тому, що замовники замаху мають хороший «дах» у Києві, в особі земляка з антикорупційної прокуратури – Романа Симківа.

«Він був бурштиновим прокурором Сарненського району і був бурштиновим прокурором Дубровицького району. Симків – це однозначно!… Мені сказали правоохоронці: а що ви хочете?.. Бандита Федорчука і його коли бачать разом, то про що можна говорити?», – розповіла активістка журналістам.

В ефірі програми прокурор САП відмовився коментувати низку спільних фото дружин Симківа та Федорчука у соціальних мережах, і порадив звернутися за поясненнями до своєї дружини.

«А які його статки, подивитися цікаво. І коли він так розбагатів?», – обурилася активістка. Проаналізувавши податкові декларації Романа Симківа, журналісти-розслідувачі відзначили: за підсумками року роботи прокурором в Дубровиці та Сарнах його мати-пенсіонерка стала володаркою нової квартири. А сам прокурор з невеликою офіційною зарплатою (пристойну зарплату в САП він почав отримувати пізніше) декларує тисячі доларів готівки та нові автомобілі. В 2016 р. теща Симківа придбала квартиру в елітній новобудові Рівного орієнтовною вартістю в 2 мільйони гривень. Син тещі став власником житла в новобудові площею 82 квадратних метри.

Роман Симків відмовився коментувати дорогі придбання родичів, які не відповідали їхнім доходам. Він сказав журналістам: «яке я маю відношення до свого швагра?».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *