Блогер: Ось і поставлена крапка у «справі Свинарчуків»

Ніякої «справи Свинарчуків» ніколи не існувало. Відбувалася інформаційна спецоперація, метою якої було усунути проєвропейські реформаторські сили від влади.

Через «журналіста» з родичами у російських спецслужбах зробили гучний вкид прямо перед виборами, і через ЗМІ олігархів-втікачів перевели стрілки на Порошенко. Вуаля! У нас новий президент-наркоман, який здає позиції держави по всім фронтам.

А через півтора року суд зобов’язує Бігуса принести вибачення і в ефірі зачитати спростування всіх звинувачень на адресу родини Гладковських.

А до того правоохоронні органи вже за нової влади проводять офіційне розслідування і заявляють своє категоричне: доказів немає. Ось і вся історія.

Та це вже нікому не цікаво. Справу зроблено. В нас вже нова влада, і ці мародери крадуть так, що вистачає заліпити рти краденими грошима всім цим «розслідувачам».

Все, що говорили порохоботи виявилось правдою. А всі ці «борцуни за правду» виявились корисними ідіотами Кремля і олігархів. Але реально насправді багато з них це свідомі провокатори, якими ворог інфікував нашу четверту владу і громадянське суспільство і тепер використовує в своїх інтересах.

Джон СМІТ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *