«Бережи себе! Люблю, моя кохана»: з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО

"Бережи себе! Люблю, моя кохана": з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО

В мережі звилася чутлива історія про загиблого 22-річного бійця АТО, солдата 8-ї роти 3-го батальйону 72 ОМБр Артура Латченка (позивний «Шумахер»).

Зазначається, що Латченко народився 30 листопада 1995 року у селищі Більськ Полтавської області.

 

Після навчання у школі юнак планував разом із товаришем почати робити меблі, але так і не встиг здійснити свої мрії.

«Захоплювався волейболом, мотоциклами, був асом у настільному тенісі, займав перші місця у змаганнях. Артур був надзвичайно щирою, справедливою та чесною людиною, і навіть за часів студентства його чесність не раз виливалася у конфлікти з викладачами, але він відстоював правду й ніколи не боявся наслідків. Позитивний, життєрадісний, усміхнений, він завжди приходив на допомогу, завжди дотримувався свого слова. Артур був уособленням людини, яка знається на справжній дружбі та вміє її цінувати», – написала Івасик.

Також відомо, що зі своєю другою половинкою Латченко народився в один день. Він дуже любив свою дівчину і часто згадував про неї в розмовах. І востаннє він говорив саме з нею. Артур пообіцяв берегти себе і ще раз зізнався у коханні.

«За кілька годин до загибелі Артур говорив із нареченою. Вона просила берегти себе, а він пообіцяв: «Добре! Люблю тебе, моя кохана», – написала Івасик.

 

Військові побратими зазначають, що Артур був товариським та хоробрим. Він не раз потрапляв у складні ситуації на Донбасі, але йому щораз вдавалося вижити.

«Він ніколи не боявся, був хоробрим та мужнім, вмів посміхатися й підтримувати товаришів по зброї навіть у найскрутніші часи. Пережив немало прицільних обстрілів, а одного разу їхню позицію танк розбив вщент – Артур все одно її не покинув і давав відсіч ворогу. Не раз він виходив живим, але не того дня…» – йдеться в пості.

Загинув боєць загинув 3 квітня 2017 року від поранення у шию. Це сталося під час ворожого обстрілу зі стрілкової зброї різних калібрів біля шахти Бутівка, поблизу Авдіївки Донецької області.

До лікарні військового не довезли – Артур помер у машині медиків.

«Залишилися батьки, сестра, кохана. Залишилися мрії та сподівання. Залишилися нездійснені плани. Залишилися з довічним горем рідні. Залишилась його Україна. Залишилося непрожите майбутнє. Залишилася його остання весна. Залишився його погляд», – написала Івасик. 

"Бережи себе! Люблю, моя кохана": з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО

 

"Бережи себе! Люблю, моя кохана": з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО"Бережи себе! Люблю, моя кохана": з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО"Бережи себе! Люблю, моя кохана": з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО

Пост розчулив українців. Вони зазначили, що смерть бійця – втрата для всієї нації, а також подякували йому за хоробрість.

"Бережи себе! Люблю, моя кохана": з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО"Бережи себе! Люблю, моя кохана": з’явилася чутлива історія про загиблого бійця АТО

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: