Агаверді Аділов, якого НАБУ підозрює у розтраті коштів, отримав ще 20 мільйонів на «Стіну»

Агаверді Аділов, якого НАБУ підозрює у розтраті коштів, отримав ще 20 мільйонів на "Стіну"

У кінці травня приватна фірма ТОВ «Будцентр Вітязь» отримала ще 20 мільйонів гривень авансу із рахунку Державної казначейської служби за продовження робіт із облаштування кордону з Російською Федерацією.

Про це із посиланням на офіційний портал використання публічних фінансів повідомляє проект «Марлін».

Так, із 2015 року «Будцентр Вітязь» є одним із генеральних підрядників зі зведення фортифікацій на кордоні. Директору та засновнику даної фірми  Агаверді Аділову ще в 2017 році НАБУ висунуло підозру в розтраті майна в особливо великих розмірах і підробці документів.

Агаверді Аділов, якого НАБУ підозрює у розтраті коштів, отримав ще 20 мільйонів на "Стіну"
Транзакція з порталу публічних фінансів
 
За даними журналістів «Слідство.Інфо» за весь час зведення «стіни» «Будцентр Вітязь» на початок цього року отримав від Держприкордонслужби понад 135 мільйонів гривень.

У квітні стало відомо, що ТОВ «Будцентр Вітязь» отримала перші 20 мільйонів гривень у цьому році. Таким чином сума коштів перерахована з бюджету на дану приватну  фірму в рамках проекту «стіна» сягає 175 мільйонів гривень.

Раніше проект «Марлін» повідомив, що прикордонники засекретили контракти по «стіні Яценюка».

За будівництво паркану на кордоні з Росією екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк агітував особисто з 2014 року.

Сьогодні, 13 червня, стало відомо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала обвинувальний акт щодо розтрати держкоштів, виділених на облаштування стіни на українсько-російському кордоні.

Нагадаємо, що Державна прикордонна служба України відмовляється оприлюднювати контракти зі зведення фортифікаційних споруд у рамках проекту «стіна Яценюка» протягом 2015-2018 років, посилаючись на державну таємницю.

У Держбюджеті на 2019 рік за бюджетною програмою «Заходи з інженерно-технічного облаштування кордону» закладено видатки загального фонду  у сумі 400 млн грн.

Торік на будівництво «Стіни» витратили 500 мільйонів гривень.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *