«Або ми залишаємося в системі, де є каста недоторканних, або ми розуміємо, що всі українці повинні відповідати перед законом», — Луценко

"Або ми залишаємося в системі, де є каста недоторканних, або ми розуміємо, що всі українці повинні відповідати перед законом", - Луценко

У парламентському комітеті з питань регламенту «панує страх злому системи»

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко, коментуючи засідання комітету щодо подання на кількох депутатів Верховної Ради.

«Зараз в країні відбувається щось нове. За ці дні, проведені нами в регламентному комітеті, в країні на задній план відійшли поняття партій коаліції-опозиції, окремих політичних діячів, груп. Зараз в Україні було створено нову якість політики: або ми залишаємося в системі, де є каста недоторканних, або ми розуміємо, що всі українці повинні відповідати перед законом», — заявив Луценко.
За його словами, зараз відбувається «революція — зміна системи».

«Перед парламентом стане вибір: публічно заявити, що вони проти «полювання» на депутатів, або ми все-таки зламаємо цю стару систему недоторканних каст і перейдемо на нову систему, де нардеп є, в першу чергу, слугою виборця, а не паном поза закону. Страх злому системи панує і в комітеті. Я не кажу, що люди погані, вони просто не можуть зрозуміти, що часи змінилися, поїзд недоторканності пішов, цього більше не буде», — сказав генпрокурор.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *